משען כרמל חיפה

להכיר את הבחירה המושלמת

כבר מרגישים שהגיע זמן לפתוח פרק חדש, זמן לבחון אפשרויות ולמצוא את הפיתרון האידיאלי לשנים הבאות. הפרק החדש, יכול להפתיע ולהעניק חיים מלאי עניין, שקט נפשי, רוגע וביטחון. משען כרמל מציע לך את כל מה שניתן לבקש בבית דיור מוגן – איכות חיים גבוהה, חברה חדשה ואיכותית, מיקום מושלם, נוחות מרבית, השגחה וביטחון, ופעילויות פנאי ותרבות מהנות ומעשירות. כל אלה מוקפים בצוות מקצועי ומנוסה, המעניק קשב ותשומת לב, גם לפרטים הקטנים.

משען כרמל, דיור מוגן בצפון הארץ בעיר חיפה, מיועד לדיירים בני הגיל השלישי, המבקשים להתגורר בחלקה הצפוני של מדינת ישראל ובסביבה יפהפיה ושקטה. קרוב לכל מה שחשוב. אנו מזמינים אותך להכיר את הבחירה המושלמת עבור תושבי חיפה, הכרמל והצפון.

להרגיש כמו במלון מפנק

משען כרמל הוא בית דיור מוגן בחיפה המהווה בית חם, איכותי, חדיש, אלגנטי ורב-ניסיון, הפועל בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הבית ממוקם בלב שכונת אחוזה, על הר הכרמל, מול מראות עוצרי נשימה ותמונה פנורמית מרהיבה של הים התיכון.

כאן בלב הכרמל הקסום נמצא המיזוג המושלם, המאפשר לך לחיות בטבע וליהנות מיתרונות העיר הגדולה.
קניון מרכז חורב –  מרכז הקניות והבילוי הפופולרי של הכרמל, ממוקם בקרבת הבית. התחבורה הציבורית נגישה ומאפשרת הגעה נוחה לכל מה שבסביבה.

שפע של יתרונות

משען כרמל הוא בית דיור מוגן בחיפה, שיש בו הכל – שירות אישי ומסור מסביב לשעון, צוות רגיש ואמפתי, חברה איכותית וידידותית ונוף עוצר נשימה. הכל בלב הכרמל, קרוב לכל מקום.
אצלנו עושים הכל, כדי שהקליטה וההשתלבות שלך בבית תהיינה קלות וחלקות. זה המקצוע שלנו.
אנו מזמינים אותך, אישית, לבקר בבית, להתרשם מקשת האפשרויות הפרוסות לפניך, מהסביבה השלוה והירוקה, מחיים פעילים ותוססים ומבית אמיתי וחם המחבק אותך באהבה וביטחון.
לפרטים נוספים, לביקור ולסיור מודרך בלא כל התחייבות, אנו כאן בשבילך בטלפונים – 04-6645760 או 6570*.