הגעתם הביתה

אני מתעניין/ת:


משען אפעל

איכות בדיוק בשבילך

הנכם מוזמנים לחוויית מגורים ייחודית ומדוייקת, המשלבת סגנון כפרי באיכות בלתי מתפשרת.
בלב גוש דן, מרבדים עצומים של ירק ויותר מ 600 דיירים חוגגים את החיים.
מצד אחד כפר – מצד שני קירבה לעורקי תחבורה מרכזיים, לביה"ח שיבא, לרמת גן, גבעתיים וקריית אונו. אווירה חמה, תוכן מגוון, חברה חדשה וידידותית, פעילויות נופש ופנאי, דאגה לבריאות ושקט נפשי ילוו אתכם בבית החדש. מרכז ספורט הכולל בריכה ההולך ונבנה בימים אלו.
"משען אפעל" דיור מוגן ברמת גן הוא כפר יחיד מסוגו, בלב המטרופולין. צוות מסור ומיומן עושה הכל כדי שהקליטה וההשתלבות יהיו קלים ונעימים.

דיור מוגן רמת אפעל
דיור מוגן ברמת גן

דירה שהיא בית

678 יחידות דיור מעוצבות יש בכפר, ואתם מוזמנים לבחור את המתאימה עבורכם.
מגוון דירות סטודיו, דירות שני חדרים, דירות גן ודירות בבתי קומתיים. יחידות הדיור מתוכננות ומתאימות לך, לנוחותך ולבטיחותך. בכל דירה יש מיזוג אוויר, לחצן מצוקה וכיריים חשמליים לבישול עצמאי. ניתן כמובן גם לסעוד עם הדיירים האחרים במסעדת הבית.
במשען אפעל, דיור מוגן ברמת גן, מוצעת מסגרת דיור עצמאי משלים.

המיוחדים שלנו

שירותי נקיון
שירותי נקיון
חדר כושר
חדר כושר
חדרי חוגים
חדרי חוגים
בית כנסת
בית כנסת
אולם תרבות
אולם תרבות
פינות ישיבה
פינות ישיבה
מוקד פעיל
מוקד פעיל
שירות הסעדה
שירות הסעדה
ספריה
ספריה
שירותי מרפאה
שירותי מרפאה
פעילות תרבות
פעילות תרבות
שירותי מכבסה
שירותי מכבסה
מספרה מקצועית
מספרה מקצועית
בריכה
בריכה

גלריה

בואו לראות את הבית מבפנים

הכנסו לסיור במשען רמת אפעל :

החיים במשען

בואו לראות את החיים במשען מבפנים!

נגן וידאו

בואו לראות את הבית מבפנים

בואו לראות את בית פיכמן מבפנים בצילום 360!

החיים במשען

בואו לראות את החיים במשען מבפנים!

הדיירים שלנו

ניר דיירי

ניר דיירי

יליד: 1974
השכלה: הנדסאי הנדסה אזרחית - המכללה למנהל, בוגר תכנית הכשרת מנהלי בתי אבות - אוניברסיטת בר אילן.
רקע תעסוקתי: "הרומן שלי עם משען התחיל לפני 14 שנה, הגעתי למשען אחרי שניהלתי פרוייקטים של בנייה באזור המרכז. תחילה שימשתי מנהל אחזקה ב"משען פיכמן", בהמשך כיהנתי כסגן מנהל הבית ב"משען אפעל", ניהלתי את "משען גבעתיים" וכעת אני זוכה לעמוד בראש "משען אפעל".

מוטו: קשר ישיר עם הדיירים. "הסיפורים שיש לדיירים שלנו לספר מרתקים אותי, אני מרגיש שנפלה בחלקי זכות גדולה לשרת את דור המייסדים של המדינה שלנו".

על הבית: אני אולי משוחד, אבל "משען אפעל" הוא בית הדיור המוגן המיוחד ביותר בישראל. תחושה של קיבוץ עירוני בלב גוש דן, והנאה מכל העולמות.

דרכי הגעה

הוראות הגעה בתחבורה ציבורית
1. קו 65 מצומת אלוף שדה
2. קו 135 מצומת אלוף שדה

שאלות תשובות - דיור מוגן רמת אפעל

דיור מוגן משען אפעל טומן בחובו את השילוב מנצח שבין סביבה כפרית ירוקה ופסטורלית לבין מיקום מרכזי ואטרקטיבי בלב גוש דן.

בניגוד לבתי דיור מוגן אחרים אשר מיועדים רק לעצמאיים משען אפעל מיועד גם לתשושים, תשושי נפש וסיעודיים. כאשר המחלקה הסיעודית במקום פועלת בפיקוח משרדי הבריאות והרווחה.

משען אפעל הוא כמובן בראש ובראשונה חלק מרשת משען הוותיקה, אשר צברה לעצמה שם ומוניטין כרשת המובילה לבתי דיור מוגן בישראל – כך שהדיירים ובני משפחותיהם יכולים ליהנות משקט נפשי בידיעה שהם בידיים טובות ובטוחות.

מעבר לכך, מתחם הדיור מוגן משען אפעל משתרע על פני שטח עצום וירוק ומציע אווירה כפרית קסומה ונעימה ומצד שני קרבה לשירותים עירוניים – המתחם ממוקם בעיר רמת גן.
 
דיירי משען אפעל נהנים מאיכות חיים בסטנדרטים גבוהים, ממגורים בדירות מעוצבות ומאובזרות, משירותי רפואה, הסעדה, טיפוח, דת ורווחה וממגוון רחב במיוחד של שירותים ופעילויות פנאי, חברה ותרבות.

דיירי דיור מוגן משען אפעל נהנים ממגוון רחב של שירותים לוגיסטיים ובין היתר: שירותי כביסה, שירותי אבטחה (24 שעות ביממה), שירותי בנק, שירותי ניקיון, שירותי הסעות לנקודות שונות בסביבה ושירותי דואר.

הדיירים בבית דיור מוגן משען רמת אפעל נהנים מלוח חוגים עשיר ומגוון הכולל: חוג דרמה, חוג מחשבים, חוג ציור, חוג תנ"ך, חוג ספרות, ריקודי עם, ברידג', פעילות גופנית ועוד ועוד..

בנוסף, מתקיימים במקום אירועים מיוחדים, הרצאות, סדנאות ומסיבות והדיירים מוזמנים גם ליהנות מיציאות לטיולים מאורגנים, הצגות, סרטים, קונצרטים ועוד…