מנהל הבית

      ניר דיירי

• יליד: 1974
• מצב משפחתי: נשוי ואב לארבעה 
• השכלה: הנדסאי הנדסה אזרחית ("המכללה למנהל") ובוגר תכנית הכשרת מנהלי בתי אבות (אוניברסיטת בר אילן).
• רקע תעסוקתי: אחרי כחמש שנים שבהן ניהלתי מספר פרויקטים של בנייה באזור המרכז, הגעתי ל"משען פיכמן", שם עבדתי כשמונה שנים בתור מנהל אחזקה. לאחר שסיימתי את תכנית ההכשרה של "אוניברסיטת בר אילן", כיהנתי כסגן מנהל הבית ב"משען רמת אפעל" במשך כשלוש שנים. ל"משען גבעתיים" הגעתי לפני כשנה כשסך הכול אני ברשת כתריסר שנים.  

המסלול שהוביל אותי לתפקיד הנוכחי, מעט שונה מהמסלול שרוב המנהלים עוברים בדרך כלל, שכן בעוד שרבים מגיעים מהתחום הסוציאלי, אני הגעתי מתחום איכות הדיור והפיתוח. יחד עם זאת, כבר מיומי הראשון ברשת, בזמן שעבדתי בתחום האחזקה, נמצאתי בקשר ישיר עם הדיירים. בסופו של דבר לאורך כל הדרך המטרה שלי הייתה לפעול לרווחת הדיירים ולשיפור השירות שניתן להם, אבל לקחו לי כמה שנים טובות לגלות שאני יכול לתרום הן לרשת והן לאוכלוסיית הדיירים לא רק כאיש מקצוע אלא גם כאדם.

ההיכרות שלי עם תחום הטיפול והשירות צמחה מהשטח, מכך שהייתי מגיע לדירות של הדיירים, משוחח אתם על הצרכים שלהם ומכיר אותם באופן אישי. התפקיד הנוכחי של  ניהול הבית ממלא אותי בסיפוק ובגאווה, אבל מעבר לכול, מדובר בתפקיד שמרגש אותי: הסיפורים שיש לדיירים שלנו לספר מרתקים אותי ואני מרגיש שנפלה בחלקי זכות גדולה לשרת את דור המייסדים של המדינה שלנו.

בכל פעם מחדש, כשאני נכנס לשיחה או ביקור אצל דייר, אני מוצא שקשה לי מאוד להיפרד ולהמשיך את היום. לשמוע ממקור ראשון כיצד הוקמה המדינה, מאנשים שראו את החלום הציוני מתגשם לנגד עיניהם, זו חוויה שאין שניה לה ואני מוקיר כל דקה ודקה שאני מבלה בחברת הדיירים שלנו. באופן כללי אני מזמין גם את כלל הדיירים להיכנס למשרד שלי או לעצור אותי במסדרון לשיחה מתי שהם רק רוצים ותמיד משתדל להיות זמין וקשוב.

המיקום של הבית שלנו מצוין. הוא יושב ממש על גן חיל האוויר, כך שברגע שהדייר יוצא מן הבית, הוא מוצא את עצמו מוקף בשטחים ירוקים, בעצים ובמתקני שעשועים שהנכדים יכולים לבלות בהם במשך שעות. יש לנו סופרמרקט גדול צמוד לבית, אנחנו ממוקמים בקרבה רבה למרכזי קניות ובילוי ובסמוך לעורקי תחבורה מרכזיים. "משען גבעתיים" ממוקם למעשה בפאתי תל אביב, כך שאנחנו נהנים מכל הטוב של המרכז, אבל עדיין חיים בסביבה שקטה, ירוקה ונעימה.

"משען גבעתיים" בנוי גם על שטח מצומצם יחסית והודות לכך, הדיירים לא צריכים להתרוצץ ממקום למקום שכן כל השירותים ניתנים תחת קורת גג אחת: מרפאה, פדיקור, מספרה, פיזיותרפיה, תרבות, יש לנו מרכולית בתוך הבית שעושה שירותי משלוחים ללא עלות לכל הדירות במתחם וגם בית קפה שנעים מאוד לשבת בו עם חברים ובני משפחה.

הבית שלנו פתוח מאוד לקהילה שבה הוא פועל ומשתלב בצורה מושלמת בנוף המקומי. יש לנו הרבה מאוד שיתופי פעולה עם בתי הספר בסביבה, אנחנו מקיימים קשרי קהילה עם התושבים המקומיים באירועי תרבות לאורך השנה, מארחים את גמלאי גבעתיים במסגרת מפגשי "קפה אירופה", יש לנו מכללה פעילה שמושכת גמלאים רבים מהקהילה, החצר שמחוץ לבית כוללת פינות ישיבה מוצלות וגינה מזמינה מדהימה ביופייה ובאופן כללי האווירה כאן היא של חופש ופתיחות.

אני שמח להזמין אתכם ל"משען גבעתיים", להתרשם מרמת השירותים הגבוהה, מהבית המודרני והחדיש ומהסביבה הירוקה שבה אנחנו חיים.

This post is also available in: צרפתית אנגלית