גלריית תמונות

 
 
 
 
 
 
 

בית הוא משפחה

משען באר שבע הוא בית מזמין וחם גם לבני המשפחה.  את מקורביך ניתן לפגוש תמיד ובכל מקום – בלובי המזמין, בדירתך, בגינה הנעימה, בפארק היפה, בפינות הישיבה ברחבי המתחם, בקפיטריה על ספל קפה וגם במסעדה. משען באר שבע הוא בית, גם למשפחה שלך.

להיות חלק מהקהילה

מאז הוקם לפני שנים לא רבות, היה משען באר שבע לבית מוכר ואהוב. המקום משמש לא רק כביתם של דיירים שמצאו בו מקום אמיתי וחם, אלא גם כמרכז תרבות ומחוז חפץ עבור גמלאי העיר וסביבותיה. תפיסתו הקהילתית של משען באר שבע ותמיכתו בפעולות התנדבות, הובילו לשיתוף פעולה ענף עם גופים ואירגונים משמעותיים. ביניהם – עיריית באר שבע, מועדונים, ועדים, אירגוני גימלאים, הקרן לניצולי שואה, מתנדבים, המרכז הרפואי סורוקה, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, בתי ספר, אירגון ליונס להתנדבות והטלוויזיה הקהילתית.

 גלריה של יתרונות

לגור במשען באר שבע, זה ליהנות מקשת רחבה של שירותים ויתרונות, שעושים חיים הרבה יותר נוחים.
 
מסעדת הבית מגישה ארוחות חמות, גם לדירתך.
את הדירה מנקים, לבחירתך, אחת לשבוע.
שירותי אחזקה זמינים לכל צורך.
לרווחתך, עובדת סוציאלית ואם בית.
לנוחותך, בבית – מספרה, מכון יופי ומכירות שבועיות של שלל מוצרים.
מרפאת הבית פתוחה בכל ימות השבוע, כולל בשבת.
שירות אחיות – 24 שעות ביממה.
רופא הבית לשירותך, בימים ובשעות הפעילות.
רופא כונן זמין בשעות הלילה.
תרופות מחולקות בקביעות, ולפי הצורך גם לדירתך.
תרופות דחופות מסופקות בכל יום.

מה מתחשק הבוקר, טאי צ'י או חוג תכשיטנות?

במשען באר שבע אין רגע דל. כל יום ויום שופע פעילויות פנאי ותרבות – הרצאות מרתקות, חוגים במגוון תחומים, מספרדית עד פילאטיס, טיולים עשירי-תוכן, קונצרטים, מופעי אמנות ומוסיקה, מסיבות ושלל אירועים מהנים. כל מה שצריך, נמצא בבית – אודיטוריום למופעי תרבות ובידור, ספריה, חדר מחשבים ואינטרנט קפה, מרפאה, חדר תרופות, חדר כושר, מספרה ומכון יופי, בית כנסת, מסעדה, קפיטריה, מועדון כביסה, ואינטרנט אלחוטי בשטחים הציבוריים.

קפה וסימפטיה

הקפיטריה משמשת כמקום מפגש חוויתי ונעים של דיירי הבית, ובמהלך שעות היום והערב רוחשת בה פעילות חברתית חיה ותוססת. את הקפיטריה מפעילים דיירי הבית בהתנדבות, ולצד הקפה הם מגישים עוגות ביתיות טריות, תוצרת החוג לאפייה המתקיים בבית אחת לשבוע. העוגות הטעימות קנו להן שם וביקוש בקרב אורחי הקפיטריה.