משען באר שבע


לחיות
בתוך משפחה גדולה ומחבקת

מגיע זמן לבחון אפשרויות, להיערך לקראת פרק חדש, ולבחור את המסגרת האידיאלית לחיים מלאי עניין, שקט נפשי, רוגע וביטחון. משען באר שבע הוא הבית של הדרום, המציע לך את כל מה שניתן לבקש בדיור מוגן – איכות חיים,נוחות מרבית,חברה חמה ומשפחתית, מיקום מרכזי, מעטפת בריאותית, השגחה וביטחון, ופעילות פנאי ותרבות. הבית מיועד לדיירים בני הגיל השלישי, המבקשים להתגורר בסביבה ירוקה ושקטה, באווירה ידידותית ותומכת. קרוב לכל מה שחשוב. אנו מזמינים אותך להכיר את הבחירה המושלמת עבור תושבי באר שבע וישובי הנגב.

לגור בלב העניינים

בית הוא עוגן וחוף מבטחים, בו נהנים להתעורר בכל בוקר ליום חדש ומהנה. משען באר שבע שוכן בלב שכונה שקטה ואיכותית. בסמוך לבית משתרע פארק יפיפה ורחב ידיים, מלא פרחים, שבילי הליכה נוחים, פינות ישיבה מוצלות ומתקני ספורט המתאימים לכל גיל. במתחם הבית משולבות גינות נוי מטופחות, שבילי הליכה, ופינות ישיבה נעימות המעניקות הזדמנות למפגשים עם חברים ובני משפחה. בימות הקיץ מתקיימים בגינת הבית ערבי תרבות וחגיגות. כל מה שחשוב ומעניין, נמצא בקרבת מקום מוזיאון הנגב, מוזיאון קרסו למדע, משכן לאומנויות הבמה – השוכנים בקרבת הבית, "גרנד קניון" החדיש והמפואר, מסעדות, בתי קפה ומרכזי קניות. התחבורה הציבורית נגישה ונוחה ומאפשרת הגעה קלה לכל יעד בעיר.

מגיע לך לקבל יותר

משען באר שבע הוא בית חם ומשפחתי, תומך וידידותי, שיש בו הכל – שירות אחראי, צוות מסור, חברה איכותית, וסביבה ירוקה ושקטה. בלב בירת הנגב. אצלנו מלווים את תהליך הקליטה וההשתלבות שלך בבית, כדי שביחד נצליח. זה המקצוע שלנו. אנו מזמינים אותך, אישית, לבקר בבית, להתרשם מקשת לפרטים נוספים, לביקור ולסיור מודרך בלא כל התחייבות, אנו כאן בשבילך בטלפון – 08-9526709, 6570*